Menu
Szukaj według miejscowości

Portal internetowy "Przystań Czystych Serc"

Portal internetowy "Przystań Czystych Serc"

cena

Rejestracja darmowa

Pełna dostępność wszystkich funkcji portalu dla osób, które wpłacą darowiznę i na rzecz fundacji w wysokości 35 zł, 50 zł lub wyższej.


Ocena: 4.2/10 (Liczba głosów: 93)

opis

Szukasz osoby wyznającej podobne jak Ty wartości, z którą mógłbyś spędzić resztę życia? Fundacja Czyste Serca prowadzi katolickie biuro matrymonialne. Portal społecznościowy "Przystań Czystych Serc" to internetowa platforma umożliwiająca znalezienie pokrewnej duszy. W ramach portalu działa także poradnia dla osób potrzebujących duchowego wsparcia i pomocy.

Portal społecznościowy czysteserca.pl adresowany jest do osób poszukujących męża lub żony - osoby wyznającej podobne, chrześcijańskie wartości. Jedynym kryterium, jakie powinna spełniać osoba rejestrująca się na portalu, jest pełnoletniość i brak przeszkód do zawarcia małżeństwa sakramentalnego.

Aktualnie na portalu zarejestrowanych jest ponad 5000 użytkowników.

 

Osoby korzystające ze strony mogą:

 

- tworzyć i na bieżąco modyfikować własny profil użytkownika,

- kontaktować się z innymi użytkownikami za pomocą wewnętrznej poczty,

- publikować swój "portret słowem malowany" w Galerii Portretów,

- przeglądać wpisy i wypowiadać się na Forum Przystani,

- uczestniczyć w proponowanych przez Przystań wydarzeniach,

- zamieszczać artykuły w poszczególnych działach portalu. 

 

W ramach portalu prowadzona jest również poradnia dla osób potrzebujących duchowego wsparcia i pomocy. Na pytania z zakresu wiary, moralności, więzi międzyludzkich, seksualności i duchowych dylematów czekają: doradca życia rodzinnego, pedagog, psycholog, terapeuta i kapłan.

 

Adres strony: www.czysteserca.org.pl

kontakt


Fundacja Czyste Serca


ul. Kossaka 60/9

85-307 Bydgoszcz

tel. 52 529 98 70

 

fundacja@czysteserca.org.pl

www.czysteserca.org.pl

 

Fundacja oferuje autorski program ABS (Absolutnie Bezpieczny Seks). Jest on adresowany do młodzieży w wieku 16-18 lat, która stoi przed podjęciem ważnych życiowych decyzji. ABS akcentuje indywidualny charakter potrzeb każdej jednostki oraz kładzie szczególny nacisk na mowę serca, którą uznać można za umiejętne kontaktowanie się z samym sobą, poznawanie siebie przez swoje potrzeby oraz szukanie najlepszych wyborów w swoim życiu. ABS, udoskonalany i modyfikowany przez wiele lat, zyskał popularność i jest prezentowany w wielu szkołach na terenie całej Polski. Najkrótszą formą jest spotkanie profilaktyczne dla młodzieży, które ma być przyczynkiem do refleksji nad własnym życiem i podejmowanymi wyborami. Najdłuższą formą są dwudniowe zajęcia warsztatowe.

 

Fundacja organizuje również bale dla uczniów na zakończenie nauki w gimnazjum. W szkołach, które wcześniej brały udział w programie ABS, bal jest dobrą okazją do podsumowania projektu.

realizacja strony internetowe NET-atak.pl