Menu
Szukaj według miejscowości

Naczynia ceramiczne

Naczynia ceramiczne

cena

 

Od 24 zł/szt.

powyżej 10 szt. - rabat 10%


Ocena: 4.5/10 (Liczba głosów: 96)

opis

Kolorowe i oryginalne - kupując ceramiczne naczynia wykonane przez podopiecznych Zakładu Aktywności Zawodowej w Drzonowie masz pewność, że nabywasz przedmioty jedyne w swoim rodzaju, a nie seryjne produkty. To doskonały pomysł na nieszablonowy upominek.

W ofercie ZAZ-u jest ceramika pokryta farbą w kolorach pastelowych i lakierem. Może służyć zarówno jako elementy dekoracyjne, jak i przedmioty codziennego użytku. W bogatym zestawie dostępnych produktów znaleźć można pojemniki na mąkę, cukier, sól itp., wazoniki, dzbanuszki, czajniczki, oryginalnie zdobione doniczki i in.

Wszystkie przedmioty wykonane są przez podopiecznych ZAZ-u. Zakład działa od 2008 roku. Zatrudnia osoby o znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, przygotowując je - poprzez pracę i rehabilitację społeczną i zawodową - do życia w otwartym środowisku oraz prowadzenia aktywnego, samodzielnego życia.

W pracowni rękodzieła artystycznego, w której powstają oferowane naczynia, pracuje 8 osób niepełnosprawnych + instruktor. Na wyposażeniu mają m.in. piec do wypalania ceramiki.

 

kontakt


Zakład Aktywności Zawodowej w Drzonowie

Drzonowo 42

tel. 56 6758928

 

zaz-drzonowo@wp.pl

www.zazdrzonowo.pl

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl