Menu
Szukaj według miejscowości

Spółdzielnia Socjalna Spiżarnia Kujawska - Laureatem Konkursu "Sposób na Sukces"

Spółdzielnia Socjalna Spiżarnia Kujawska - Laureatem Konkursu "Sposób na Sukces"

opis

Konkurs Sposób na Sukces narodził się z inicjatywy Centrum Doradztwa Rolniczego w 2000 roku. Jego ideą jest promowanie pozarolniczej przedsiębiorczości na obszarach wiejskich w celu zmniejszenia bezrobocia. Ponadto konkurs umożliwia upowszechnienie wielu dobrych, godnych naśladowania przykładów działalności gospodarczej, które stają się inspiracją dla osób poszukujących ciekawych pomysłów na uruchomienie własnej firmy na wsi lub też – jak ma to miejsce w przypadku inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych – integrują mieszkańców małych miejscowości.

 

Patronat nad konkursem od początku jego uruchomienia sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zaś patronat medialny - Telewizja Polska S. A. - Redakcja Audycji Rolnych oraz redakcje: Agro Serwis, Nowe Życie Gospodarcze, Bank i Rolnictwo, Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika oraz magazyn Farmer. Nad jubileuszową XV edycją patronat objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. 

 

Nagrodę w kategorii zespołowej przyznano w tym roku Spółdzielni Socjalnej Spiżarnia Kujawska z miejscowości Rożno-Parcele w woj. kujawsko-pomorskim. Spółdzielnia zajmuje się przyrządzaniem obiadów na zamówienie. Jej specjalnością są znane już w okolicy pierogi. Tym co wyróżnia Spółdzielnię jest opieranie się na tradycyjnych przepisach kulinarnych, dzięki czemu przygotowywane dania mają wspaniały domowy smak.

kontakt


Spółdzielnia Socjalna "SPIŻARNIA KUJAWSKA"

ul. Wrzosowa 7

87-700 Różno Parcele

Email: spizarniakujawska@wp.pl

tel. 730 997 053

www.spizarnia-kujawska.pl

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl