Menu
Szukaj według miejscowości

Ręcznie malowane kubki Fundacji Nowe

cena

20 zł + 5 zł przesyłka


Ocena: 3.9/10 (Liczba głosów: 111)

opis

Wieczorna herbata sączona z kubka ozdobionego niepowtarzalnym wzorem, z poczuciem, że przyczyniliśmy się do realizacji szlachetnego celu? Seria ręcznie malowanej porcelany, oferowanej przez Fundację Nowe, zapewnia nam wszystkie te doznania.

Kubki – ozdobione motywami chopinowskich wierzb, dmuchawców, biedronek i in. – to również doskonały pomysł na nietuzinkowy upominek. Jako wyroby rękodzielnicze gwarantują, że obdarujemy bliską nam osobę przedmiotem niebanalnym, nie do znalezienia na przeciętnej sklepowej półce. Całkowity dochód ze sprzedaży kubków jest przeznaczony na rozwój talentów dzieci i młodzieży z miejscowości Nowe. Wytwarzająca naczynia fundacja pomaga najmłodszym mieszkańcom tego niewielkiego miasteczka w powiecie świeckim w rozwijaniu ich pasji artystycznych. Organizuje również zajęcia z terapii poprzez sztukę dla dzieci z zaburzeniami rozwoju i zachowania.

 

Zamówienie można składać pod nr tel. 723 453 622 lub drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@fundacjanowe.org. Realizowane jest po dokonaniu wpłaty na rachunek bankowy:

PKO BP S.A. 78 1020 1156 0000 7002 0071 8452

 

http://www.fundacjanowe.org

http://kolory.flog.pl

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl