Menu
Szukaj według miejscowości

Organizacja wizyt studyjnych

Organizacja wizyt studyjnych

cena

Ustalana indywidualnie – zależy od czasu trwania wizyty i zakresu zamówień klienta.


Ocena: 4.0/10 (Liczba głosów: 63)

opis

CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne z Torunia oferuje organizację wizyt w siedzibach regionalnych przedstawicieli ekonomii społecznej i CIS oraz prelekcje praktyków, założycieli i osób zarządzających tymi podmiotami. Stowarzyszenie zajmuje się kompleksową organizacją wizyty: zapewnia zakwaterowanie, catering i transport oraz wydarzenia towarzyszące – zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

Usługa skierowana jest do wszelkiego rodzaju instytucji i organizacji zainteresowanych ekonomią społeczną. Cena wizyty zależy od czasu jej trwania i indywidualnych zamówień. Przykładowo – 2-dniowa wizyta, podczas której organizator zapewnia transport, ubezpieczenie, zakwaterowanie w dobrym hotelu, catering, wizyty w minimum trzech instytucjach ekonomii społecznej oraz prelekcje na ich temat kosztuje ok. 550 zł na osobę.

CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne jest wpisane jako instytucja szkoleniowa do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu, posiada uprawnienia Centrum Integracji Społecznej, Niepublicznej Placówki Oświatowej, a także bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów, warsztatów i szkoleń dla różnego rodzaju instytucji m.in. gminnych i miejskich ośrodków pomocy społecznej. Organizacja istnieje od 2006 r., a w swoich działaniach koncetruje się na aktywizacji społecznej i zawodowej mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Za swoją działalność została m.in. nagrodzona statuetką „Stalowe Anioły“ przez samorząd województwa.

kontakt

 

CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne

Ul. Stokrotkowa 22

87-100 Toruń

tel. / fax.: 56 654 92 79

tel..: 56 654 92 79

cistor@cistorsps.pl

www.cistorsps.pl

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl