Menu
Szukaj według miejscowości

Szkolenia komputerowe

Szkolenia komputerowe

cena

Dzień szkoleniowy przy grupie do 20 osób - od 2700 pln netto. Przy innej liczbie osób cena podlega negocjacji.


Ocena: 4.6/10 (Liczba głosów: 96)

opis

Cistor Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne z Torunia organizuje szkolenia komputerowe na różnych poziomach zaawansowania. Informatyk prowadzący zajęcia dostosowuje ich zakres do umiejętności uczestników. Oprócz obsługi komputera i oprogramowania komputerowego na zajęciach istnieje możliwość przeszkolenia osób uczestniczących w kursie  z zakresu obsługi urządzeń biurowych i nowoczesnych technologii.

Usługa skierowana jest do zakładów pracy, organizacji pozarządowych, powiatowych urzędów pracy, ośrodków pomocy społecznej, a także osób fizycznych. Minimalna liczba uczestników szkolenia wynosi dziesięć osób. Zajęcia odbywają się w salach w siedzibie CISTOR SPS przy ulicy Stokrotkowej 22, dostępnych dla osób niepełnosprawnych.

W zakres usługi wchodzi:

- przygotowanie i przedstawienie programu szkolenia,

- wynajęcie sali,

- catering,

- przeprowadzenie szkolenia,

- materiały szkoleniowe,

- wystawienie zaświadczenia ukończenia kursu.

 

CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne jest wpisane jako instytucja szkoleniowa do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu, posiada uprawnienia Centrum Integracji Społecznej, Niepublicznej Placówki Oświatowej, a także bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów, warsztatów i szkoleń dla różnego rodzaju instytucji m.in. gminnych i miejskich ośrodków pomocy społecznej. Organizacja istnieje od 2006 r., a w swoich działaniach koncetruje się na aktywizacji społecznej i zawodowej mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Za swoją działalność została m.in. nagrodzona statuetką „Stalowe Anioły“ przez samorząd województwa.

kontakt

 

CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne

Ul. Stokrotkowa 22

87-100 Toruń

tel. / fax.: 56 654 92 79

tel..: 56 654 92 79

cistor@cistorsps.pl

www.cistorsps.pl

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl