Menu
Szukaj według miejscowości

Zajęcia umuzykalniające

cena

Miesiąc

100 zł


Ocena: 4.8/10 (Liczba głosów: 77)

opis

 

Zajęcia umuzykalniające Fundacji Kreatywnej Edukacji są oparte na nowatorskiej propozycji rozwiązań praktycznych dla edukacji muzycznej. Profesor E.E. Gordon (University of South Carolina w stanie Columbia) – twórca Teorii uczenia się muzyki to muzyk jazzowy, pedagog, psycholog muzyki. Jest znanym badaczem, autorem licznych publikacji, testów uzdolnień muzycznych i książek oraz wydań zbiorowych.

 

Muzyka w okresie prenatalnym (najsilniej w ostatnim trymestrze) oraz do 18 miesiąca życia jest podstawowym bodźcem, stanowi jedną z głównych form aktywności dziecka. Mówi się o paraleli uczenia muzyki i uczenia mowy. Im bogatsze w stymulację dźwiękowo-muzyczną i językową będzie środowisko dziecka, tym bardziej układ nerwowy będzie dostosowany do odbioru, transmisji i przetwarzania takich właśnie bodźców po przyjściu na świat.

 

Zajęcia te przeznaczone są dla rodzin z małymi dziećmi do lat 3 i odbywają się od września do czerwca. Kontynuowane są w przedszkolu, m.in. punkcie przedszkolnym prowadzonym przez Fundację Kreatywnej Edukacji.

 

Oferta skierowana jest do przedszkoli, żłobków i szkół również spoza Bydgoszczy.

 

kontakt


Fundacja Kreatywnej Edukacji

 

ul. ks. A. Kordeckiego 16/1

85-225 Bydgoszcz

Tel. 52 3458176,  602466347

 

info@fundacjakreatywnejedukacji.org

jgawrylkiewicz@gmail.com

www.fundacjakreatywnejedukacji.org

 

www.rodzicdziala.pl

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl