Menu
Szukaj według miejscowości

Weekendowe kursy żeglarskie w Bydgoszczy

Weekendowe kursy żeglarskie w Bydgoszczy

cena

Koszt szkolenia: 899 zł. Grupom (3-4 osoby) zdecydowanym na zajęcia praktyczne

w dni "pracujące" udzielany jest rabat w wysokości 100 zł. Możliwość opłaty w 2 ratach.

 


Ocena: 4.1/10 (Liczba głosów: 90)

opis

Chcesz oderwać się od szarej rzeczywistości, przeżyć żeglarską przygodę i poczuć wiatr na twarzy? Stowarzyszenie Szkoła Przygody zaprasza na kursy na stopień żeglarza jachtowego, dzięki którym Twoje wakacje już nigdy nie będą takie same!

 

Żeglarstwo to doskonały i coraz bardziej popularny sposób na spędzanie wolnego czasu i poznawanie atrakcyjnych zakątków Polski – i nie tylko. Kurs Stowarzyszenia Szkoła Przygody to idealna propozycja dla osób, które chcą nauczyć się żeglować, ale nie mają czasu w ciągu tygodnia, a nie chcą przeznaczać na szkolenie swojego urlopu.

Kurs składa się z części teoretycznej – raz w tygodniu w godz. 18-20 – oraz praktycznej nauki żeglowania podczas 4-5 weekendów. Stowarzyszenie organizuje także kursy w dni powszednie, w różnych wariantach czasowych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb kursantów. Nabór odbywa się w trybie ciągłym – po skompletowaniu 3-4 osobowej grupy rusza nauka.

Na przygodę z żeglarstwem nigdy nie jest za późno, a zmagania z wiatrem i wodą łączą pokolenia – w kursach stowarzyszenia bierze udział zarówno młodzież, jak i dorośli. Najstarszy uczestnik kursu (jak do tej pory) miał 65 lat. Wykłady odbywają się w siedzibie stowarzyszenia w Bydgoszczy, na ul. Podwale 8, a część praktyczna na Zalewie Koronowskim – w Pieczyskach. Szkolenie prowadzi doświadczony żeglarz – kapitan jachtowy, instruktor żeglarstwa.

 

 

 

kontakt

 

Stowarzyszenie Szkoła Przygody

 

ul. Podwale 8
85-111 Bydgoszcz

Tel.  510 949 296

 

turystykawodna.pl@gmail.com

www.turystykawodna.pl

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl