Menu
Szukaj według miejscowości

Pierogarnia pod Aniołami w Bydgoszczy


Ocena: 3.8/10 (Liczba głosów: 111)

opis

W anielskiej pierogarni w Bydgoszczy naprawdę można poczuć niebo w gębie. A ponieważ to wyjątkowe miejsce funkcjonuje w ramach Caritas Diecezji Bydgoskiej, stołując się tutaj, mamy okazję wystąpić w roli czyjegoś Anioła Stróża - wspieramy bowiem finansowo charytatywną organizację i jej podopiecznych.

W menu Pierogarni pod Aniołami znajdziemy m.in. szeroki wybór pierogów: w wersji wegetariańskiej i z mięsem, gotowanej i smażonej, na słodko i słono, podawanych z różnego rodzaju sosami (grzybowym, cytrynowo-maślanym, serowo-pomidorowym i in.).  Oprócz tego zamówimy tu: "napoje ekologiczne z anielskiej kuchni", koktajl "Łagodny Anioł", smakowite desery:  tiramisu, mus czekoladowy, domowe ciasto dnia, oraz inne niebiańskie przysmaki.

Krótki czas oczekiwania na zamówione danie, przystępne ceny, przytulne i estetycznie urządzone sale sprawiają, że posiłek tu to prawidzwa przyjemność. Lokal oferuje też różnego rodzaju promocje np. do poniedziałku do piątku od godz. 11.30 do 17.00 studenci zjedzą tu dwudaniowy obiad za 8 zł.

kontakt

 

Pierogarnia pod Aniołami

Caritas Diecezji Bydgoskiej

 

ul. Pomorska 50

Bydgoszcz

tel. 52 349 57 57

 

caritas@pierogarnia-pod-aniolami.pl

www.pierogarnia-pod-aniolami.pl

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl