Menu
Szukaj według miejscowości

Studio 27 w Świeciu


Ocena: 3.4/10 (Liczba głosów: 58)

opis

 

Studio 27 to to miejsce twórczej inspiracji, sklep, pracownia artystyczna, miejsce spotkań i warsztatów.

 

W tym artystycznym zakamarku trzy dziewczyny z pasją do tworzenia pięknych rzeczy, szyją zabawki, dziecięce tekstylia i różnego rodzaju artykuły dekoracyjne, a także uczą szycia innych, organizują spotkania i animacje dla dzieci.

 

Początki Studia to to splot wielu okoliczności: pasji do projektowania i szycia, potrzeby angażowania się w działalność społeczną oraz chęci podejmowania wyzwań.

 

Inspiracją do stworzenia Studia były działania prowadzone przez jego założycielki w ramach Fundacji Makowo. Fundacja, założona przez dziewczyny z artystyczną pasją, zajmowała się m.in. remontowaniem i dekorowaniem pokojów dzieci ze Świecia korzystających ze wsparcia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

 

Z czasem założycielki fundacji wpadły na pomysł rozszerzenia działalności i uzupełnienia charytatywnej gałęzi o działalność biznesową. Zyski z działalności Studia 27 są przeznaczane na cele statutowe Fundacji Makowo.

 

W Studiu 27 znajdziecie zabawki i przedmioty tworzone z myślą o dzieciach. 

 

 Wszystkie zabawki i tekstylia szyte są ręcznie, z pasją, precyzją i dbałością o każdy szczegół, tylko z wysokiej jakości tkanin i bezpiecznych materiałów dla dzieci. Kluczowym elementem dla założycielek Studia 27 jest jakość. 

 

Studio 27 oferuje:

 

- Zabawki

- Tekstylia do dziecięcego pokoju m.in. pościel, poduszki

- Artykuły dekoracyjne

 

W ofercie ponadto:

 

- Wykonywanie zabawek spersonalizowanych

- Szycie odzieży

- Warsztaty krawieckie

- Animacje dla dzieci

 

Produkty Studia 27 wyróżnia oryginalność - kolekcje zabawek i tekstyliów dziecięcych nawiązują do najnowszych trendów. Twórczynie Studia starają się nadążać za potrzebami odbiorców i tworzyć wciąż nowe i wyjątkowe drobiazgi, stanowiące niepowtarzalny element wystroju wnętrz. 


kontakt

 

Studio 27

ul. Mickiewicza 27

86-105 Świecie

tel. 539 969 468

 

https://www.facebook.com/pg/Studio27Swiecie 

 

Fundacja Makowo

 

e-mail: makowo@onet.eu

tel. 601 908 074, 661 643 879, 600 541 392

http://fundacjamakowo.pl

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl