Menu
Szukaj według miejscowości

Organizacja imprez przy ognisku i grillu

Organizacja imprez przy ognisku i grillu

cena

Ceny rozpoczynają się od 30 zł/2 h. Szczegółowy cennik znajdą Państwo na stronie: http://www.szkola-lesna.torun.pl/index.php?id=33


Ocena: 4.2/10 (Liczba głosów: 76)

opis

Planujesz spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi i szukasz wyjątkowego miejsca?

Masz ochotę na imprezę w plenerze, a nie posiadasz działki lub domku z ogródkiem?

A może Twoja firma chce zorganizować integracyjne spotkanie przy ognisku?

 

Skorzystaj z oferty Szkoły Leśnej na Barbarce w Toruniu!

 

Barbarka to wyjątkowy zakątek Torunia o dużych walorach przyrodniczych i historycznych. Znajduje się w administracyjnych granicach miasta, z centrum można tu dojechać w 10 min., a jednocześnie zapewnia wszystkie uroki naturalnych terenów leśnych. Administrujące Szkołą Leśną Stowarzyszenie Tilia oferuje organizację imprez przy grillu i ognisku dla firm, rodzin i zorganizowanych grup o różnej liczebności.

 

Ogniska:

Na terenie Barbarki zostało wyznaczonych 5 miejsc na ogniska. Można je zarezerwować pod nr tel. (56) 657 60 85 lub osobiście w biurze Szkoły Leśnej w godzinach jego urzędowania (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00). Warunkiem organizacji ogniska jest wcześniejsze podpisanie umowy z najemcą w biurze Szkoły Leśnej. Z ogniska można zrezygnować ze względu na warunki pogodowe na pół godziny przed rozpoczęciem imprezy. W pozostałych przypadkach rezygnacja jest możliwa najpóźniej na dwa dni przed planowaną datą ogniska. Ognisko jest rozpalane na 10 minut przed planowaną datą jego rozpoczęcia po okazaniu dowodu uiszczenia opłaty.

 

Grillowiska:

Stowarzyszenie oferuje rezerwację grill-wiaty (nr tel. 56 657 60 89). Koszt: 100zł/1h bez brykietu. Oprócz tego dostępne są bezpłatne miejsca na polanie górnej: 3 kamienne grille, bez możliwości rezerwacji, ruszty do grilli do pobrania w sklepiku po zostawieniu dowodu tożsamości na czas wynajmu. Osoby posiadające własny grill są zobowiązane do korzystania z grilla na polanie górnej.

kontakt

Stowarzyszenie Tilia


ul. Przysiecka 13

87-100 Toruń

tel./ faks: 56 657 60 85

 

tilia@tilia.org.pl

biuro@szkola-lesna.torun.pl

www.szkola-lesna.torun.pl

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl