Menu
Szukaj według miejscowości

Organizacja wydarzeń artystycznych

Organizacja wydarzeń artystycznych

cena

Wstęp na koncerty w ramach Cząstek Dziwnych w Domu Muz: 5 zł.

Udział w większości organizowanych przez fundację wydarzeń jest bezpłatny.


Ocena: 4.2/10 (Liczba głosów: 97)

opis

Fundacja Smacznego! oferuje organizację różnego rodzaju wydarzeń artystycznych:

– koncertów,

- wystaw,

- happeningów.

Fundacja posiada bogate doświadczenie organizacyjne i rozbudowaną sieć kontaktów z organizacjami, grupami, zespołami itp. z kręgu kultury niezależnej.

Sztandarowym projektem fundacji jest cykl koncertów Cząstki Dziwne. Eksperyment, minimalizm, noise, ambient, muzyka elektroniczna, psychodelia – wykonawcy prezentowani w ramach Cząstek Dziwnych poruszają się po różnorodnych muzycznych obszarach, zapuszczając się w rzadko eksplorowane zakątki dźwiękowe, często wykorzystując multimedia i łącząc muzykę z obrazem.

Smacznego! organizuje także wystawy i różnego rodzaju akcje (np. swap – wymiana używanych ubrań, biżuterii, torebek itp.). Wydarzeniom tym towarzyszą zazwyczaj przekąski przygotowane przez fundację i dyskdżokejska oprawa. Fundacja jest również partnerem festiwalu Audiowizje, interdyscyplinarnej imprezy muzyczno-fotograficznej, w ramach której w kwietniu w kilkunastu toruńskich klubach odbywa się kilkadziesiąt koncertów.

Organizowane przez fundację koncerty i wydarzenia odbywały się  do tej pory m.in. w toruńskim Domu Muz, klubie Tantra, Cafe Draże, bydgoskim Mózgu.

kontakt

 

Fundacja Smacznego!

Toruń 87-100

ul. Matejki 54/21

email: fundacjasmacznego@gmail.com

http://fundacjasmacznego.wordpress.com

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl