Menu
Szukaj według miejscowości

Punkt przedszkolny "Krasnalkowa Rodzinka"

Punkt przedszkolny "Krasnalkowa Rodzinka"


Ocena: 4.0/10 (Liczba głosów: 78)

opis

Krasnalkowa Rodzinka to punkt przedszkolny, wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, dla 15 dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat, nastawiony na rozwijanie ich twórczości i wyobraźni. Po opieką dwóch wychowawców, pracujących jednocześnie, dzieci korzystają z szerokiego wachlarza zajęć: plastycznych, manualnych, umuzykalniających, gospodarstwa domowego (pieczenie, praca w drewnie, szycie, tkanie, pranie), teatralnych. W przedszkolu odbywają się także zajęcia z języka francuskiego, spotkania z ciekawymi ludźmi, a także organizowane są uroczystości (np. urodziny dzieci).

Pastelowa kolorystyka pomieszczeń, subtelne dozowanie bodźców, nagromadzenie zabawek i przedmiotów naturalnych – mają za zadanie naturalnie stymulować rozwój dzieci i budzić w nich poczucie bezpieczeństwa. Wychowawcy starają się dostarczać maluchom dobrych wzorów i kształtować w nich pozytywną postawę wobec siebie nawzajem oraz aktywne, twórcze podejście do otaczającej rzeczywistości.

W przedszkolu realizowany jest bogaty program zajęć dodatkowych, dzieci codziennie wychodzą na spacery, a raz w tygodniu odwiedzają ciekawe miejsca w Bydgoszczy.

Przedszkole oferuje także możliwość opieki jedno- lub kilkudniowej nad dzieckiem - jeśli rodzice z różnych przczyny nie chcą się zdecydować na pobyt malucha w pełnej, miesięcznej formule.

Przedszkole działa w centrum Bydgoszczy, przy ul. Reja 7, w godz. 7-16.

Więcej informacji:

Jolanta Gawryłkiewicz - Dyrektor Punktu Przedszkolnego Krasnalkowa Rodzinka

tel. 602 466 347

jgawrylkiewicz@gmail.com

kontakt


Fundacja Kreatywnej Edukacji

 

ul. ks. A. Kordeckiego 16/1

85-225 Bydgoszcz

Tel. 52 3458176,  602466347

 

info@fundacjakreatywnejedukacji.org

jgawrylkiewicz@gmail.com

www.fundacjakreatywnejedukacji.org

 

www.rodzicdziala.pl

 

realizacja strony internetowe NET-atak.pl